Dragi doktore,
    moram vama da se obratim sa pitanjem. Meni se u poslednje vreme događaju neke blokade, ne znam drugačije da se izrazim, u predelu očiju i u glavi. Tog trenutka se osećam jako zbunjeno. Imam osećaj da mi se oči jako izbulje ili skupe a u glavi je neki neopisiv pritisak čak mi se i nos zatvori koncetracija opadne. E sad da li je to moguće sve kad ja već 4 meseca pijem lekove baš za cirkulaciju i koncetraciju i to Vestibo 3x16 mg tanakan 3x1 to je zbog toga sto patim od tinitusa i otoskleroze, i jedan stugeron vrtoglavica i tih blokada i rivotril 3x1/4. Da napomenem radila sam aep gde mi je to utvrđno stanje. Imam 42 godine. Orl lekari ne znaju da mi kažu ništa o ovome stanju. Snimala sam skener glave i sve je uredu.
    pred spavanje zbog tih mojih Molim vas objasnite mi vi hvala.