Poštovani,
    Ustanovljena mi je cista u levom frontalnom delu sinusa, a pored toga i alergija na polen tako da svakodnevno izbacujem sekret iz nosa. Idem redovno na preglede kod orl-a zadnja i trenutno aktuelna terapija je nasonex, flonidan, šumeći kalcijum sa C vitaminom. Alergija je bolje ali recite mi šta sa cistom? Lekari kažu da će uz ovu terapiju i ona da nestane. Uz to levo uvo mi se zapušuje lekari kažu da mi je zapušen usni kanal. Audiometrije sam obavio već dva puta i sve je u redu. Molim za pomoć.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #28680

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 11. 11. 2009.

      Poštovana, potrebno je uraditi alergo test i tek onda znamo da li se radi o alergiji. Pozdrav

    • Imam 28 godina, i po prvi put sam imala zapaljenje usiju... Doktor mi je rekao da je alergija... Jastucicu u nozdrvama su oteceni i blokiraju dotok vaduha do usiju. Imala sam i blage vrtoglavice, kasalj... Nalaz sinusa je uredan. Ali problem je sto se meni to ponavlja sa promenom vremena, javlja se i bol u usima. Da li mi mozete reci sta dalje i kako to do sprecim ili bar ublazim. Unapred hvala!