Poštovani,
    Zanima me koliko košta operacija ušiju kako se ta operacija odvija.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Operacija može da se uradi u totalnoj anesteziji 'deca' ali kod odraslih se češće radi u lokalnoj anesteziji. Operacija je bezbolna kao i postoperativni oporavak. Rez za operaciju se pravi iza ušiju u retroaurikularnoj brazdi tako da se posle operacije ništa ne poznaje. Konci se skidaju 8 do 10 dana posle operacije. U orl klinici kbc zvezdara, operacija oba uva za starije od 18 godina košta 15000 'petnaest hiljada' dinara dok je za decu do 18 godine besplatna.