Pitanje za dr. Dušanku Milošević za uho,
    Hvala na odgovoru, radila sam mjerenje sluha bilo je sve uredu ono i dalje zuji doktor mi je rekao da je možda od klime pošto živim u Americi i da ga začepim kad se tuširam da ne uđe voda baš tada još više tutnji al samo desno i dao mi je kapi da stavljam po potrebi ali me brine dokle tako da ocepljam uho.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Ako vas je pregledao specijalista za uvo, nos i grlo i ako je urađeno merenje sluha, pretpostavljam da je isklučen čep od cerumena u slušnom hodniku. Potrebno je uraditi i timpanometriju da bi se videlo da li eustahijaeva tuba normalno funkcioniše. Inače nema razloga da se stavlja vata u uši kada se tuširate osim ako Vam je probušena bubna opna.