Poštovani doktore,
    Nalazi krvi su leukociti 13.1, eritr 4.10, hemogl 103, hematokr 0.303, mcv73.9, mch 25.1, mchc 340, tromboc 258. Leukocitna formula, segmentirani 77.8, limfociti 18.5, monociti 3.7. Šta iziva povećane leukocite, virus ili bakterija. Boli me grlo već duže vreme, imala sam i rinitis, a ranije sam imala problema i sa anemijom, molim za brz odgovor, pošto jako brinem.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 04. 2009.
    • Poštovana, Vaše tegobe su uvek važnije od laboratorijskih analiza jer one služe da pojadne vaše tegobe. U svakom slučaju vaše analize kažu da imate blagu bakterijsku infekciju, bol u grlu i da Vam treba antibiotik. I bakterije i virusi daju povećan broj leukocita. Virusi daju povećan i broj limfocita 18.5, a bakterija povećan broj segmentiranih 77. 8, kao što je kod Vas. Pozdrav