Poštovani,
    Imam zujanje u desnom uhu koje se aktivira na niske tonove, kao kad frižider počne da radi ili kad šušti voda na slavini, (toliko jako da ne mogu da čujem svoje misli), sa tim sam se navikla da živim, ali u zadnje vreme kad god počne zujanje nalik šuškanja kesice za smoki, kao da dobijam malu vrtoglavicu, i primetila sam da kad pričam gutam slova ili koristim nepravilno slovo u reči i tako je nepravilno kažem. Pre godinu dana uradila sam snimanje glave sa mr i nalaz je bio uredan. Imam 36 godina. Gde bi trebala da se obratim.
    Pozdrav i hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 04. 2009.
    • Poštovana, potrebno je da odete na pregled specijaliste za bolesti uva, nosa i grla /potrebno je načiniti ispitivanje sluha i ravnoteže/ i zatim na neurološki pregled ako Vaš lekar to bude smatrao za potrebno. U međuvremenu možete da probate sa terapijom TANAKAN tbl. 3 x 1 tbl. / preparat od biljke GINKO BILOBA/. Ako se od ovih tableta smanji zujanje potrebno je uzimati ih 3 meseca svakodnevno. Pozdrav