Postovanje, htela sam da vas pitam u vezi operacije usiju, da li boli i koliko dana mora da se nose zavoji

    Odgovoreno: 15. 04. 2009.
    • Poštovana, estetska operacija ušiju u ORL KLinici KBC Zvezdara košta 15000 /petnaest hiljada / dinara ako imate više od 18 godina, ako ste mladji od 18 godina operacija se ne plača. Kod odraslih se radi u lokalnoj anesteziji a kod dece u totalnoj anesteziji. Nikada ne boli. Konci se skidaju posle 8-9 dana a zavoj se nosi mnogo kraće i to zavisi od Vaše starosti tj, kod odraslih pacijenata je 4-5 dana najčešće. Pozdrav