Da li se nakon odradjene dijagnosticke kataterizacije pije plavix ili nesto za razredjivanje krvi ili je to praksa samo nakon interventne? Tati je odradjena kataterizacija, ali nije bilo potrebe za ugradnjom stenta. Da li se dijagnostickom kataterizacijom "razbijaju" neka zakrcenja ako postoje.

    Odgovoreno: 19. 06. 2024.

Komentari na pitanje: #227716

    • Poštovani doktore, veliko hvala. Da li je odgovor i na prvi dio pitanja NE, da li u ovoj situaciji nakon dijagnostičke kataterizacije, bez intervencije, pacijent treba da pije Plavix? Srdačan pozdrav.