Postovani

    Vec duze vreme imam problema sa digestivnim traktom - jake, ceste, vodenaste dijareje koje su izazvane hranom koju pojedem, a sa kojom pre nisam imala problema. Nekad imam dijareje i po 3-4 puta na dan, unazad vec 2 meseca. Cim pojedem nesto, u roku od 20 minuta se dese grcevi koji su jaki, i posle par minuta me potera na wc. Ne znam od cega to moze biti?

    Inace sam na terapiji metotreksatom i kortikosteroidima zbog autoimune bolesti (psorijazni artritis), i imam atroficni gastritis.

    Hvala unapred na odgovoru.