Poštovani, imam crvene tačkice na glansu penisa (priložena slika) koje se pojavljuju sporadično bez nekog određenog reda (nekad svakih mesec dana, nekad na po dva-tri meseca) obično 2-3 dana nakon seksualnog odnosa, ali ne posle svakog odnosa. Kada se pojave praćene su nekakvim čudnim osećajem golicanja/svraba (ne mogu tačno da definišem) pri povlačenju kožice penisa. Samo se od sebe povuče nakon 4-6 dana. Nema nikakvog iscedka. Da li možete bliže pretpostaviti o čemu se radi? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Najbolje je da uradite bris prepucijuma na bakterije i gljivice a partnetka
      barem vaginalni sekret. Lecenje bi doslo u obzir tek posle nalaza briseva.
      verovatno ce te morati oboje da se lecite.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #72007

    • Ja imam slicne tekobe, samo crvene tackice na sredini glavica imam osecaj da me svrbe, ali nisu nastale posle seksualnog odnosa? Da li mi mozete reci sta bi to moglo biti?