Atkinsonova dijeta

Diskusije na temu dijeta, viška kilograma, mršavljenja, zdrave ishrane, vitamina, poremećaja u ishrani. Nutricionista, doktor i tim stručnjaka su tu da Vam daju najbolju dijetu

Re: Atkinsonova dijeta

Postod innatranslator26@gmail.com u Sre Jan 11, 2017 1:23 pm

Da, Atkinsonova dijeta je učinkovita dijeta. Uz to, izgubio sam 6 kilograma. Trebamo jesti puno proteina. :)

Zydena kaufen gegen Potenzprobleme
Zydena kaufen
innatranslator26@gmail.com

Pridružio se: Sre Jan 11, 2017 1:18 pm

Postod malaanchy96@gmail.com u Pet Avg 05, 2016 4:30 pm

Postovala sam dijetu 12 dana, sve po propisima i nista.
Ne mogu da verujem da sam se izglednjivala skoro dve nedelje,a da se na meni ama bas nista ne primeti. Pre 3 godine sam takodje drzala i za 7 dana sam skinula 5 kg. Ne znam stvarno u cemu je problem i da li bi neko mogao da mi odgovori ukoliko je imao slicnih iskustava? Hvala unapred :-)
malaanchy96@gmail.com

Pridružio se: Pet Avg 05, 2016 4:28 pm

Postod tamarizzza@hotmail.com u Pon Maj 09, 2016 12:46 pm

Moje iskustvo je fenamenalno smrsala sam 54kg za 5 meseci...ovo je fenomenalna dijeta i jedina priznata od strane lekara.:)kome nije jasno kako smrsati neka mi se javi na viber +381612266356
tamarizzza@hotmail.com

Pridružio se: Pon Maj 09, 2016 12:44 pm

Postod jelena@radosavljev.com u Sub Dec 05, 2015 3:16 am

Cao svim, interesujeme kako da nadoknadim vitamine a,b,c,e i Mg i Ca? Da li je dovoljno uzimati pr. Centrum A-Z Lutein tablete tokom Atkinsonove dijete? :)
jelena@radosavljev.com

Pridružio se: Ned Okt 26, 2014 3:50 pm

Postod milandordevic@gmx.com u Pon Sep 29, 2014 3:48 pm

U početku nema mnogo vidljivih rezultata osim loših efekata.Ja sam držao dijetu po ovom uputstvu http://www.dijetaizdravlje.com/top-dije ... ova-dijeta ali mislim da su mi mlečni proizvodi dosta ometali napredak, treba obavezno izbaciti i mlečne proizvode i sve suhomesnato i mesne preradjevine.
Danas niko ne proizvodi salame,kobasice,šunku i sl od mesa ko zna šta se sve dodaje i puno je ugljenih hidrata a baš njih u potpunosti moramo izbaciti iz ishrane.
milandordevic@gmx.com

Pridružio se: Pon Sep 29, 2014 12:30 am

Postod dacas66@live.com u Pon Dec 02, 2013 8:39 pm

ja treba da smrsam nekih 7-8 kg,za 10 dana dok drzim ovu dijetu smrsala sam svega 2,5 kg a strogo se pridrzavam svega,jedem iskljucivo meso i jaja i to jedem samo dva puta pomalo da nebi dobila masnocu.dosta sam gladna i previse je teska ali moram da izdrzim jos neki dan da vidim dali ce nesto krenuti na bolje .POZDRAV SVIMA
dacas66@live.com

Pridružio se: Pon Dec 02, 2013 8:32 pm

Postod Andjelika u Uto Nov 23, 2010 8:38 am

ovu dijetu sam drzala deset dana pre par godina, htela da umrem bez mlechnih proizvoda, mushila se extremno, nisam smrshala ni gram, i onda naravno batalila
Andjelika

Postod tmaskovic@yahoo.com u Uto Jun 30, 2009 3:48 am

Buca je napisao:Bila sam na toj dijeti prije par godina ......smršala sam 13 kg u mesec dana . Istina je da kilogrami idu kao ludi ,ali se još pre vraćaju , jer čim sam počela da jedem( stvarno sam jela najnormalnije , bez prežderavanja ) kilogrami mi su se počeli vraćati......
Na kraju sam se totalno opustila i nabila još više kg .....
Takođe ,osećala sam slabost gotovo svaki dan , a često mi je znalo biti i jako hladno ....doslovno bi drhtala od hladnoće ....
Iz vlastitog iskustva nikome je NE PREPORUCUJEM!!!!

ja sam smrsala 6 kg u mesec dana,a i toliko mi je trebalo,telo mi je bilo zategnuto,a i kilogrami nisu mi se vratili dugo nakon prekina s dijetom.bila sam zadovoljna sa svojim izgledom.to je bilo pre nekih 5 godina.evo ove godine sam dva puta pocela da drzim ovu dijetu i ne uspeva mi,izdrzim oko 19 dana,smrsam 4 kg i toliko.posle tih 19 dana opet vracam kilograme.
tmaskovic@yahoo.com

Pridružio se: Uto Jun 30, 2009 2:51 am

Postod andjelija u Sub Maj 30, 2009 10:17 am

Millli je napisao:Evo, na sajtu sam procitala odlican tekst o ovoj dijeti... Sva pravila, sta se sme, a sta ne sme da jede.... Procitajte obavezno
andjelija

Postod Millli u Pon Dec 22, 2008 4:51 am

Evo, na sajtu sam procitala odlican tekst o ovoj dijeti... Sva pravila, sta se sme, a sta ne sme da jede.... Procitajte obavezno
Millli

Sledeća

Povratak na Dijete